Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dekonhs.cz/includes/menu.inc).

Jaké dekorace na stěny jsou v současné době nejpopularnější

  • Posted on: 18 March 2019
  • By: anonghost
Teď existuje celá řáda způsobů na neobvyklou proměnu celého interiéru – co je občas nezbytné nejenom v bytě, ale rovněž restauraci nebo hostelu – ale nejsnadnější a zároveň okamžitý nápad jsou pozoruhodné dekorace na zdí. Rozhodně ostatní činitelé stylistiky v interiérech: barva stěn, velikost prostoru a design nábytku – rovněž hrají někdy vážnou rolí, ale to, co je na stěně, člověk vidí nejrychleji. Dekorativní přílohy můžou zároveň být velmi funkční buď být samostátnou výzdobou – hodně to záleží na aktuální směry a nové nabídky.


System Sentiero
Author: B.M. Polska Sp. z o.o.
Source: B.M. Polska Sp. z o.o.
Nástěnné výzdoby je skoro nejintuitivnější typ dekorativních příloh. Charakterizují se často vysokou univerzalitou – různé fototapety, samolepky na zeď, retro tapety, obrazy na zeď a fotografie v rámu buď plexiskle většinou vypadajou unikátně v různorodých interiérech. Vhodně přízpůsobené dekorace nástěnné, novodobý a tradiční, umí nádherně vyzdobit asi všechno, co se nachází v bytě – například kuchyni, předsíň, ložnici, obývak a obvyklý pokoj, a ještě širší rozsah možností je v komerčních interiérech. Jestli někomu se líbí moderní, elegantní styl a útulná estetika, rozhodně luxusní dekorace na stěnu jsou nejlepší potenciální volbou. Pokud nutná je unikátní a přátelská výzdoba dětského pokoje nebo romantická nálada v obývacím pokoji, to nástěnné dekorace jsou nejednou autentickou trefou do černého.

Tak autenticky asi všechno, co zdobí stěny je nástěnná dekorace. Proto mají možnost to být nejenom obrázky, fotky a různé typy tapet, ale také předměty, které na stěně visí buď jsou nalepené: například kopie hudebních nástrojů, dřevěné panely, malba s motivem květin buď břečťanu anebo vypouklé tvary nalepené na stěnu, třeba hvězdy, mraky, přírodní jevy buď velice v současné době populární ozubené kola a hodiny ve stylu retro. Je hodně zajímavých druhů stylů, ale zajímavý trend ve výzdobě interiérů a dekorování je chytré michání stylů moderního s retro.


Fototapeta, widok na plażę i morze
Author: art.widi.pl
Source: http://art.widi.pl
Proto např. dekorativní hodiny mají tradiční tvar a dokonce rovněž ciferník, ale látka je už viditelně současná; velký klad takového trochu smíšeného stylu je obrovská všestrannost, protože možné je nádherné spojení nových a pohodlných přístrojů s pravdivou eleganci. V tom ohledu je velký výběr nabídek – teď je možné najít asi všechno.