Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/dekonhs.cz/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/dekonhs.cz/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dekonhs.cz/includes/menu.inc).

Hledáš způsob na fantastické bydlení? Zkus vzorované fototapety!

  • Posted on: 23 February 2019
  • By: anonghost
Většina lidí si myslí, že vynikající aranžace obytných prostorů stojí hodně peněz a v podstatě není možná bez pomoci profesionálního bytového dekoratéra. Mezitím v kamenných či internetových obchodech s nábytkem a ozdobami můžeme najít stovky věci, které nám pomůžou změnit obyčejný pokoj v obývak snů.
Nejlepší pomůckou při navrhování interiéru je rozhodně Internet. Sít je plná blogů a stránek věnovaných problematice aranžování bytů, které prezentují originální a neotřelé řešení.


Fototapety - malé náklady, obrovský efekt!


Opravdovým hitem poslední doby jsou samozřejmě fototapety, čili velké fotky, nebo grafické vzory natištěné na vliesovou či papírovou tapetu. Dřív tento druh tapet byl označovan jako kýč - všichni si pamatujeme obří fotky tropických pralesů, nebo pláži s palmami v bytech před dvaceti lety. Dnes fototapety patří k nejmodernějším bytovým doplňkům.Jsou trvalé, omyvatelné a odolné proti oděrům. Jejich prostřednictvím můžeme optický zvětšit prostor a úplně změnit atmosféru našeho bytu. Tiskárny a obchody s bytovými dekoracemi nabízejí stovky různých vzorů a barevných kombinaci. Hledáme vhodný motiv do ložnice? Drobné vzory! Pokoj studenta? Doporučovány motiv fototapety: sport!


Obrazy, plakáty - způsob oživění interiéru


Fototapety powiększające wnętrze
Author: art.widi.pl
Source: art.widi.pl


nabytek
Author: tapetenpics
Source: http://www.flickr.com


Dobrým způsobem oživění bytu jsou také velké plákaty či obrazy. Jejich bohatou nabídku najdeme nejen v marketech s bytovými doplňky, ale i v knihkupectvích Stačí si vybrat oblíběnou fotku a koupit pro ni vhodnou'praktickou antyramu.Pokud hledáme obrazy do kuchyně moje webové stránky měli bychom se soustředit na snímky ukazujíci lahodné jídlo: různé druhy ovoce, čerstvou zeleninu či bylinky. Takové plakáty nejen ozdobí kuchyň, ale i navnadí chuť k jídlu. Osobám, které májí zájem o obrazy do ložnice, doporučujeme fotografie květu, stromu či lesu, noční panoramata velkých měst, nebo krásné vrcholy hor